Wybierz język:
PLEN
Studio

BreakThru Productions Sp. z o.o. zostało założone przez producentów: Hugh Welchmana oraz Sean Bobbitta w 2012 roku. Znane jest z przełomowych, artystycznych i osiągających komercyjny sukces filmów animowanych. Hugh Welchman jest zdobywcą Oscara® za Najlepszy Krótkometrażowy Film Animowany Piotruś i Wilk, który był pionierskim filmem w obecnie popularnym formacie filmów prezentowanych w salach koncertowych w towarzystwie orkiestr na żywo. 

Ostatnia produkcja studia Twój Vincent zdobyła światowy sukces, jak i liczne nagrody na festiwalach filmowych: pierwszą nagrodę za Najlepszy Film Animowany w ocenie Europejskiej Akademii Filmowej oraz było nominowany do Oscarów, BAFTA, oraz Złotych Globów jako Najlepszy Film Animowany.

 

Po sukcesie filmu pt. „Twój Vincent”, studio zdecydowało skupić się na wyprodukowaniu filmów łączących tradycyjne aktorstwo i animację. W przeciągu kolejnych 10 lat studio planuje wyprodukować kolejne 3 filmy z wykorzystaniem tej techniki. 

 

 

Dodatkowo studio BreakThru jest zainteresowane współpracą z uznanymi reżyserami i producentami, którzy chcieliby wykorzystać w swoim projekcie technikę animacji malarskiej.

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez formularz kontaktowy lub wiadomość e-mail.

ADRES
Breakthru Productions Sp. z o.o.
Cieszyńskiego 15-17
81-881 Sopot

TELEFON
+48 58 333 47 33

E-MAIL
office@breakthrufilms.pl